Get Adobe Flash player

Czym się zajmujemy?

 

logo_kulk_mielec_pol


Wynajem urządzeń rekreacyjnych :

 

  • Dmuchane Zjeżdżalnie
  • Kącik Maluszka 
  • Wata Cukrowa
  • Popcorn
  • Malowanie Twarzy
  • Animacje 

tel. 533 993 460

facebook

Jesteśmy na Facebooku


Malowanie Twarzy Dębica Prowadzimy firmę KULKOLAND DĘBICA  której myślą przewodnią jest uśmiech i radość Naszych dzieci. Posiadamy urządzenia rekreacyjne takie jak m.in. dmuchana zjeżdżalnia, zamek czy suchy basen, które z całą pewnością są niebywałą atrakcją dla Naszych pociech.Zapewniamy szereg zabaw podczas korzystania z naszych urządzeń, które pozwolą Państwu ujrzeć radość na buziach Swoich dzieci. W wolnej chwili dla tych, którzy lubią coś słodkiego proponujemy watę cukrową, dla pozostałych prażony popcorn.W naszej ofercie posiadamy urządzenia rekreacyjne, które dzięki swoim wymiarom świetnie się sprawdzają zarówno na kameralnych przyjęciach jak i podczas dużych imprez masowych takich jak festyny itp. Organizują Państwo piknik lub imprezę firmową dla swoich pracowników? Spotkanie świąteczne, zabawę Karnawałową lub Andrzejkową? My zadbamy o dobrą zabawę dla najmłodszych.

Przygotujemy dla dzieci:Imprezy Plenerowe Dębica Kulkoland gry i zabawy w Państwa firmie lub w dowolnie wskazanym miejscu lub też u Nas w KULKOLANDZIE .

Organozacja imprez Event Sport Podkarpacie

Zapraszamy do współpracy. Wyjeżdżamy do Klientów !!! Organizujemy zabawy dla dzieci, na imprezach okolicznościowych: Wesela, Komunie , Chrzciny. Zapewniamy 3 – 4 godzinną zabawę oraz opiekę Posiadamy w ofercie: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, basen z piłeczkami i inne atrakcje.

Posiadamy również profesjonalne nagłośnienie które jest niezbędnym wypełnieniem każdego festynu czy imprezki plenerowej.

 

 

Menu pionowe

Szukaj

Kategorie